Психологи стверджують, що бути щасливими - просто. Головне - робити щодня те, що робили учасники досліджень
v По-перше, необхідно бути вдячними. Напишіть листи подяки людям, причому зовсім необов'язково їх відправляти. І ви відчуєте себе значно щасливішими, ніж ті, хто таких послань не писав. Як зазначають учені, навіть просте вираження подяки на папері змушувало людей відчувати приплив щастя.
v По-друге, треба бути оптимістами. Наприклад, подумайте, яким ви бачите своє ідеальне майбутнє: це може бути, наприклад, сімейне життя з люблячим та надійним партнером або повноцінна професійна діяльність. Після цього свої думки потрібно записати в особистий щоденник. Ті, хто практикував таким чином протягом кількох тижнів позитивне мислення, говорили, що їх душевний стан значно покращився.
v По-третє, треба вміти радіти своїм успіхам. Так, люди, які записували по три випадки, які їх порадували за тиждень, концентрувалися саме на всьому доброму, що відбувалося в їхньому житті, і знаходили більше причин бути щасливими.
v По-четверте, слід використовувати свої сильні сторони. Наприклад, ті, хто вважають, що володіють непоганим почуттям гумору, можуть жартами розрядити напружену обстановку ділової зустрічі або втішити друга, що потрапив у біду. Гумор також допомагає забути про свої біди, стверджують психологи.
v По-п'яте, потрібно робити добрі вчинки. Люди, які пожертвували своїм часом і грошима на допомогу нужденним, казали, що відчули себе після цих актів милосердя щасливішими.
ОТЖЕ, БУДЬТЕ ЩАСЛИВИМИ ЩОДНЯ!!!
Часові рамки перебування за комп`ютером для дітей різного віку
Згідно з нормами, визначеними Міністерством охорони здоров`я України, неперервне перебування за комп`ютером упродовж доби не повинно перевищувати:
1-2 клас - 10 хв.
3-5 клас - 15 хв.
6-7 клас - 20 хв.
8-11 клас - 30 хв.
Для дітей 1 класу загальний час використання комп`ютера з рідкокристалічним монітором має обмежуватися 30-45 хвилин на тиждень, 2-3 класів - 2 години на тиждень, але не більше 1 години на добу, 4-6 класів - 2 години на тиждень, але не більше 1 години на добу, 7-9 класів - 2, 5 години на тиждень, але не більше 1 години на добу і учнів 10-11 класів - 7 годин на тиждень, але не більше 1 години на добу.
Немає коментарів:
Дописати коментар